15.10.2014 Szalony weekend z Angry Birds już za nami!

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w weekend 5 i 6 października przyłączyli się do wspólnej zabawy z Angry Birds w naszej galerii handlowej. Podczas dwudniowej akcji każdy mógł zdobyć cenne punkty, niszcząc drewniane konstrukcje za pomocą pluszowych, rozsierdzonych ptaszyn.

Mali, ale niezwykle niszczycielscy bohaterowie najpopularniejszej gry na smartfony przenieśli się z wirtualnego świata do wydzielonej w pasażu naszej galerii handlowej strefy. Na specjalnym torze amatorzy Angry Birds ustawiali wymyślne konstrukcje z drewnianych klocków, aby następnie dokonać ich destrukcji przy użyciu pluszowych, wściekłych ptaszyn.

Dwudniowej zabawie towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami. Gracze musieli między innymi zbudować wyższą od siebie wieżę, a następnie strącić z niej świnkę na najwyżej punktowane pole czy rzucić pluszowym ptakiem do wyznaczonego celu. Na wszystkich, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w zabawie, czekały karty kolekcjonerskie Angry Birds. Najlepsi uczestnicy zdobyli atrakcyjne gry planszowe.

Podczas wydarzenia każdy mógł także przetestować inne gry planszowe i zręcznościowe ze wściekłymi ptakami w roli głównej. Była to również wspaniała okazja, aby w rodzinnym czy przyjacielskim gronie spędzić weekend. 

 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty