05.10.2017 Mutanci poszukiwani!

 

 

Myślisz, że X-Meni to wymyślone postacie z komiksów czy telewizji? Oni są wśród nas! Sprawdź, czy i ty nie masz w sobie genu X!

Bycie Naznaczonym to dar,  który nie wszyscy są w stanie zaakceptować. Bywa przekleństwem i  czasem trzeba go ukryć , jednak nie zawsze jest to  możliwe. Warto jednak  uświadomić sobie, że odmienność to przywilej, który – zamiast zwalczać – należy cenić i chronić.
Już 7 października w Centrum Handlowym Auchan Komorniki specjalnie przeszkoleni agenci przeprowadzą testy na obecność supermocy!

Zapraszamy całe rodziny w godz. 11-19 i zachęcamy do odwiedzenia punktu sprzedaży nc+ , w którym czekają dodatkowe niespodzianki. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny, a przednia zabawa gwarantowana.

Już niebawem na antenie kanału FOX dostępnego na platformie nc+ (pozycja 54) zadebiutuje nowy serial osadzony w uniwersum X-Menów The Gifted: Naznaczeni. Z tej okazji szukamy prawdziwych mutantów! Przyjdź do strefy The Gifted: Naznaczeni i zobacz, czy uda Ci się oszukać wykrywacz kłamstw! Poddaj się badaniu X-testem i odkryj swoją supermoc na specjalnym stanowisku foto!

The Gifted: Naznaczeni to pełna emocji historia z pozoru zwykłego małżeństwa, którego spokojne życie zostaje nagle zburzone przez odkrycie, że ich ukochane dzieci to mutanci z supermocami. By przetrwać, rodzina jest zmuszona uciekać przed wrogim rządem i szukać pomocy ze strony działającej w podziemiu sieci mutantów.
Oglądaj w każdy wtorek o 21:00 na kanale FOX, który jest dostępny między innymi na platformie nc+ (na kanale 54).

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty