12.03.2018 Zobacz, komu możesz przekazać 1% podatku i rozlicz PIT z ekspertami

 

 

Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku zapraszamy 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, a także uzyskać poradę dotyczącą rozliczenia PIT.

 Warto wiedzieć, czym na co dzień zajmują się organizacje pożytku publicznego (OPP) i w jaki sposób pomagają potrzebującym. Już 17 marca zapraszamy na wydarzenie „Pomagam, bo lubię!”. W akcji wezmą udział m.in.: Fundacja Stworzenia Pana Smolenia, Fundacja Patria, Redemptoris Missio, Stowarzyszenie "Pogotowie Społeczne", Drużyna Szpiku, Warsztaty Terapii Zajęciowej "Ognik" w Poznaniu, Stowarzyszenie Chorych na Czerniaka, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Poznaniu, Fundacja dla Zwierząt „Koci Pazur czy Stowarzyszenie Lumen Caritatis. Fundacje i stowarzyszenia zaprezentują swoje zrealizowane jak i przyszłe projekty. Spotkania dadzą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące możliwości przekazywania OPP 1 proc. podatku.

Dodatkowo w ramach akcji eksperci księgowości udzielą szczegółowych informacji na temat rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok oraz rozwieją wątpliwości związane z wypełnieniem zeznania podatkowego czy skorzystania z ulg podatkowych lub odliczeń. Warto zabrać ze sobą rozliczenie PIT-11, które pracownicy w tym roku otrzymali od pracodawcy.

Zapraszamy 17 marca w godzinach 11:00 – 18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty