05.04.2018 Zgadnij sobie nagrodę!

 

 

Czas rozpocząć przygotowania do wiosennych podróży, zarówno tych bliższych, jak i dalszych! Dla fanów rowerów przygotowaliśmy specjalną niespodziankę z nagrodami. Weź udział w wiosennym konkursie i zawalcz o rower miejski!

Dłuższe dni i więcej promieni słonecznych pozwalają myśleć o porzuceniu czterech kółek lub komunikacji miejskiej na rzecz rowerów. Już wkrótce goście naszego centrum handlowego będą mogli powalczyć o rowery miejskie oraz markowe akcesoria rowerowe.

Do wygrania 4 rowery miejskie marki Plumbike o wartości 1500 zł każdy oraz 10 kasków rowerowych firmy Kross o wartości 249 zł każdy.

Aby zawalczyć o wygraną, należy zrobić zakupy w sklepach galerii na min. 50 zł (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w loterii), zgłosić się z dowodem zakupu w Punkcie Obsługi Konkursu, a następnie obliczyć liczbę kwiatów znajdujących się w gablocie obok POK oraz wpisać wynik w formularzu zgłoszeniowym na ekranie terminala konkursowego. Rowery wygrywa 4 uczestników, którzy jako pierwsi odgadną prawidłową (lub najbliższą prawidłowej) liczbę kwiatów w gablocie. Kolejne 10 osób z prawidłową (lub najbliższą prawidłowej) odpowiedzią wygrywa kask rowerowy.

Konkurs „Zgadnij sobie nagrodę” trwa od 6 kwietnia od godz. 10:00 do 21 kwietnia do godz. 20:00, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 23 kwietnia.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w superłowach i życzymy wymarzonych wygranych!

 

Regulamin do pobrania

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty