10.12.2018 Malujemy bombki dla chorego Michała z Komornik

 

 

W zgiełku świątecznym nie zapominamy o potrzebujących! 15 grudnia w naszym centrum odbędzie się wielkie malowanie bombek, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie ośmiolatka chorego na neuroblastomę. Tego dnia centrum odwiedzi również święty Mikołaj oraz odbędą się warsztaty świąteczne. Wstęp wolny!

Odwiedzający nasze centrum 15 grudnia będą mogli dołączyć do akcji charytatywnej na rzecz 8-letniego Michała Milczarka. Uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 w Komornikach choruje na neuroblastomę – rodzaj nowotworu złośliwego układu nerwowego. W specjalnej strefie warsztatowej w Centrum pojawią się znane osoby, w tym dziennikarze, sportowcy i artyści, którzy będą malować bombki choinkowe. Pieniądze uzyskane z internetowej licytacji prac zostaną przekazane na leczenie chorego Michała.

W przedświąteczną sobotę na wszystkie dzieci czeka również niespodzianka. Centrum odwiedzi święty Mikołaj, a spotkanie zostanie uwiecznione na wydrukowanych na miejscu zdjęciach, które goście otrzymają jako pamiątkę. Mikołaj przeczyta maluchom najpiękniejsze świąteczne baśnie i opowieści z całego świata.

Podczas warsztatów kreatywnych maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują domy czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych. Pod czujnym okiem animatorów dzieci przygotują świąteczne pierniczki oraz dekoracje choinkowe, w tym bombki, aniołki, bałwanki, gwiazdki, kartki świąteczne czy krasnale. W ruch pójdą cekiny, brokat, farby i inne kolorowe dodatki.

Warsztaty świąteczne połączone z akcją specjalną dla Michała odbędą się 15 grudnia. Atrakcje dla dzieci będą dostępne od 11.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! 

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty