31.05.2019 Odkryj tajemnice warzyw i owoców w ogrodzie edukacyjnym

 

 

Pora zasiać warzywa! 7 i 8 czerwca zapraszamy na warsztaty ogrodnicze dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat warzyw i owoców oraz prowadzenia własnego ogródka. W programie zajęcia w ogrodzie edukacyjnym z grządkami. Wstęp bezpłatny!

Zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu wiosennych warsztatów ogrodniczych dla dzieci. Przed naszym Centrum stanął ogród składający się z roślin ozdobnych oraz warzywniaka z grządkami. 7 i 8 czerwca odbędą się ostatnie praktyczne warsztaty dla uczniów szkół, przedszkoli i maluchów w różnym wieku. Podczas zajęć i aktywności na świeżym powietrzu dzieci będą poszerzać wiedzę na temat warzyw i owoców.

Piątkowe zajęcia dla szkół i przedszkoli będą prowadzone głównie w ogródkach zewnętrznych. Uczestnicy zajęć będą siać warzywa i dowiedzą się o ich specyficznych wymaganiach. Wśród wysiewanych warzyw znajdą się rzodkiewka, szczypiorek, groszek, fasola, dynia, cukinia oraz pomidory. Mali ogrodnicy zasadzą również lubiane przez wszystkich truskawki. Na planszach edukacyjnych zostaną przedstawione różnorodne gatunki roślin stosowanych w kuchni. Sobotnie zajęcia odbędą się w środku galerii.

Zajęcia w ogrodzie edukacyjnym odbędą się 7 i 8 czerwca i będą prowadzone w piątek od godz. 10.00 do 16.00 oraz w sobotę od 11.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty