Materiały dla prasy

 
 • 01.08.2018

  Tropem zwierząt – warsztaty przyrodnicze dla dzieci

  4 i 5 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki ponownie zamieni się w pradawną puszczę, a goście poznają sekrety zwierząt zamieszkujących Wielkopolski Park Narodowy. Warsztaty przyrodnicze zapoznają uczestników z różnorodnymi gatunkami zwierząt żyjących zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 24.07.2018

  O czym szumi Wielkopolski Park Narodowy – warsztaty dla dzieci

  28 i 29 lipca Centrum Handlowe Auchan Komorniki zamieni się w puszczę, a goście poznają sekrety Wielkopolskiego Parku Narodowego. Warsztaty przyrodnicze zapoznają uczestników z roślinnością charakterystyczną dla Parku i wezmą udział w zajęciach kreatywnych i grach przyrodniczych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym

  Warsztaty przyrodnicze, bezpłatny serwis rowerowy czy wycieczka rowerowa po parku narodowym to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 7 i 8 lipca rozpocznie się cykl spotkań pod hasłem „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Razem chronimy przyrodę – warsztaty ekologiczne w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Liga Ochrony Przyrody obchodzi w tym roku jubileusz 90-lecia. Z okazji rocznicy 30 czerwca i 1 lipca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędą się warsztaty dla dzieci, które dzięki wesołej zabawie będą szerzyć wśród najmłodszych pozytywne zachowania ekologiczne. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 2 i 3 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki to wyjątkowe święto i warto je celebrować jak najdłużej. Dlatego na 26 i 27 maja Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaplanowały wiele atrakcji dla mam i ich pociech. W programie m.in. warsztaty kreatywne, studio fotograficzne i zabawy ruchowe. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Dbaj o środowisko z Ekoludkiem – warsztaty dla najmłodszych

  Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w sobotę 26 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki lub 27 maja Centrum Handlowe Auchan Swadzim i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Podaruj prezent potrzebującym dzieciom z Kosowa

  Materiały szkolne i zabawki są w wielu krajach kosztownymi artykułami, na jakie wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Kosowa Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 28-29 kwietnia zbiórkę charytatywną. Na najmłodszych czekają warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje państwa bałkańskiego.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Odwiedź wielkanocne jarmarki i przygotuj się do Świąt

  Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów wielkopolskie Centra Handlowe Auchan zapraszają na wielkanocny jarmark. Od 24 do 30 marca na odwiedzających czekają m.in. produkty regionalne, ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty