Materiały dla prasy

 
 • 24.04.2019

  Odkryj tajemnice Wielkopolskiego Parku Narodowego z Żubrem Pompikiem

  Warsztaty przyrodnicze, studio fotograficzne, czytanki dla dzieci oraz zajęcia kreatywne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. Wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 kwietnia będzie poświęcone Wielkopolskiemu Parkowi Narodowemu, a jego tajemnice będzie odkrywać bohater popularnych książek - Żubr Pompik. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 18.04.2019

  Salon Vision Express w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Centrum Handlowe Auchan Komorniki poszerzyło ofertę w segmencie zdrowia i urody. Od 27 marca klienci mogą korzystać z usług i produktów salonu Vision Express, który zajął lokal o powierzchni 106 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Odkryj tajemnice roślin w ogrodzie edukacyjnym

  Czas na wiosenne prace w ogrodzie! 12 i 13 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują warsztaty ogrodnicze dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat roślin i prowadzenia własnego ogródka. W programie zajęcia w ogrodzie edukacyjnym z grządkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Ekowarsztaty z babcią i dziadkiem w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Świętuj Dzień Babci i Dziadka w duchu eko! 26 i 27 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje warsztaty ekologiczne dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat smogu i ochrony środowiska. W programie pokazy i eksperymenty, pomiar czystości powietrza i zabawy z aplikacjami. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Malujemy bombki dla chorego Michała z Komornik

  W zgiełku świątecznym nie zapominamy o potrzebujących! 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędzie się wielkie malowanie bombek, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie ośmiolatka chorego na neuroblastomę. Tego dnia centrum odwiedzi również święty Mikołaj oraz odbędą się warsztaty świąteczne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 27.11.2018

  Podaruj prezent potrzebującym dzieciom z Mołdawii

  Materiały szkolne i zabawki są w wielu krajach kosztownymi artykułami, na jakie wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Mołdawii Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje 1 i 2 grudnia zbiórkę charytatywną. Na najmłodszych czekają warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje państwa południowo-wschodniej Europy.

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  24 i 25 listopada maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim i Centrum Handlowe Auchan Komorniki wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Warsztaty w barwach jesieni

  Tworzenie jesiennych wianków, zabawek z siana i dyniowych ozdób, a także wyplatanie koszy z wikliny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających wielkopolskie Centra Handlowe Auchan. Jesienne atrakcje odbędą się w weekend 27 i 28 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty