Materiały dla prasy

 
 • 13.12.2017

  Berlin Döner Kebap w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączyła marka Berlin Döner Kebap. Nowa restauracja zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Berlin Döner Kebap w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączyła marka Berlin Döner Kebap. Nowa restauracja zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane ozdoby i figurki, stroiki świąteczne czy oryginalna biżuteria będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 16 do 23 grudnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zapraszają na jarmarki świąteczne. 

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

  Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 24.10.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 28 października w Centrum Handlowym Auchan Swadzim oraz 29 października w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Podaruj prezent dzieciom z Ukrainy

  Materiały szkolne i zabawki są w niektórych krajach kosztownymi artykułami, na które wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Ukrainy Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 14-15 października zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przewidziano drobne upominki i warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje kraju zza wschodniej granicy.

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku

  Wykonane ręcznie produkty i ozdoby mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Poszukujących inspiracji Centra Handlowe Auchan Komorniki i Swadzim zapraszają w dniach 16-24 września na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w prezenty na różne okazje oraz nabyć regionalną, zdrową żywność.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Klocki, wyścigi i moc adrenaliny - wracamy do szkoły!

  Pierwsze dni w szkolnych ławkach za nami, ale to nie powód, żeby pozwolić sobie na jesienną nudę. Powrót do szkoły to doskonała okazja do świętowania, zwłaszcza w duchu kreatywnej zabawy, która będzie doskonałą rozgrzewką dla małych żaków. Fanów budowli i wyścigów rajdowych Centra Handlowe Auchan Komorniki i Swadzim zapraszają 9 i 10 września na „Kreatywny powrót do szkoły”.

   

  Więcej  

   
 • 22.08.2017

  Jacek i Agatka uczą poprzez zabawę – darmowy teatrzyk w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Nieco starsi widzowie będą pamiętać Jacka i Agatkę ze słynnej dobranocki, natomiast najmłodsze dzieci, które nie kojarzą sympatycznych postaci, już 27 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki będą mieć okazję do obejrzenia spektaklu edukacyjnego z udziałem słynnych pacynek. Teatrzyk będzie świetną okazją do poznania przez małych odkrywców dni tygodnia, godzin czy literek alfabetu!

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Daj się wciągnąć w teatralną improwizację!

  Czy wiecie, że przedstawienie teatralne może nie mieć ściśle ustalonej fabuły, a na scenie mogą się zdarzyć sytuacje nieprzewidywalne? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy 13 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki. Odbędzie się tam spotkanie teatralne pt. „Zakręcone koło fortuny”, które będą współtworzyli widzowie. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty