Materiały dla prasy

 
 • 03.06.2019

  Odkryj tajemnice warzyw i owoców w ogrodzie edukacyjnym

  Pora zasiać warzywa! Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują 7 i 8 czerwca warsztaty ogrodnicze dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat warzyw i owoców oraz prowadzenia własnego ogródka. W programie zajęcia w ogrodzie edukacyjnym z grządkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 28.05.2019

  Bezpieczne lato z mamą i tatą! – rozdajemy bezpłatne opaski dla dzieci

  Wakacyjne przygody powinny budzić tylko dobre wspomnienia! W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centra Handlowe Auchan w Komornikach i Swadzimiu organizują akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”. 31 maja i 1 czerwca najmłodsi otrzymają bezpłatną, kolorową opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 • 23.05.2019

  Nie daj się komarom i odbierz bezpłatną opaskę ochronną dla swojego dziecka!

  Wiosna to nie tylko łąki, lasy, jeziora, ale również… komary, muszki i kleszcze! Na szczęście istnieją na to skuteczne sposoby, o czym będzie przekonywać akcja „Bezpiecznie w plenerze” w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. 25 maja rodziny odwiedzające galerię otrzymają bezpłatne opaski chroniące przed owadami. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.05.2019

  Odkryj tajemnice ziół w ogrodzie edukacyjnym

  Czas zgłębić tajemnice zielarstwa! 10 i 11 maja Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują warsztaty ogrodnicze dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat ziół oraz prowadzenia własnego ogródka. W programie zajęcia w ogrodzie edukacyjnym z grządkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 24.04.2019

  Odkryj tajemnice Wielkopolskiego Parku Narodowego z Żubrem Pompikiem

  Warsztaty przyrodnicze, studio fotograficzne, czytanki dla dzieci oraz zajęcia kreatywne to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. Wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 kwietnia będzie poświęcone Wielkopolskiemu Parkowi Narodowemu, a jego tajemnice będzie odkrywać bohater popularnych książek - Żubr Pompik. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 18.04.2019

  Salon Vision Express w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Centrum Handlowe Auchan Komorniki poszerzyło ofertę w segmencie zdrowia i urody. Od 27 marca klienci mogą korzystać z usług i produktów salonu Vision Express, który zajął lokal o powierzchni 106 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 09.04.2019

  Odkryj tajemnice roślin w ogrodzie edukacyjnym

  Czas na wiosenne prace w ogrodzie! 12 i 13 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują warsztaty ogrodnicze dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat roślin i prowadzenia własnego ogródka. W programie zajęcia w ogrodzie edukacyjnym z grządkami. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Ekowarsztaty z babcią i dziadkiem w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Świętuj Dzień Babci i Dziadka w duchu eko! 26 i 27 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje warsztaty ekologiczne dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat smogu i ochrony środowiska. W programie pokazy i eksperymenty, pomiar czystości powietrza i zabawy z aplikacjami. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Malujemy bombki dla chorego Michała z Komornik

  W zgiełku świątecznym nie zapominamy o potrzebujących! 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędzie się wielkie malowanie bombek, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie ośmiolatka chorego na neuroblastomę. Tego dnia centrum odwiedzi również święty Mikołaj oraz odbędą się warsztaty świąteczne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty