Materiały dla prasy

 
 • 22.01.2019

  Ekowarsztaty z babcią i dziadkiem w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Świętuj Dzień Babci i Dziadka w duchu eko! 26 i 27 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje warsztaty ekologiczne dla dzieci, w trakcie których maluchy poszerzą swoją wiedzę na temat smogu i ochrony środowiska. W programie pokazy i eksperymenty, pomiar czystości powietrza i zabawy z aplikacjami. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Malujemy bombki dla chorego Michała z Komornik

  W zgiełku świątecznym nie zapominamy o potrzebujących! 15 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędzie się wielkie malowanie bombek, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie ośmiolatka chorego na neuroblastomę. Tego dnia centrum odwiedzi również święty Mikołaj oraz odbędą się warsztaty świąteczne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Zbieramy książki dla potrzebujących dzieci

  Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci „Cyrkuluj książeczko”, którą organizują Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja „Już pomagam”. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka oraz szpitalnych oddziałach. Akcja potrwa do końca stycznia.

   

  Więcej  

   
 • 27.11.2018

  Podaruj prezent potrzebującym dzieciom z Mołdawii

  Materiały szkolne i zabawki są w wielu krajach kosztownymi artykułami, na jakie wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Mołdawii Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje 1 i 2 grudnia zbiórkę charytatywną. Na najmłodszych czekają warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje państwa południowo-wschodniej Europy.

   

  Więcej  

   
 • 20.11.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  24 i 25 listopada maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Swadzim i Centrum Handlowe Auchan Komorniki wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 30.10.2018

  Weź udział w loterii i leć w tropiki!

  Na jesienne smutki najlepszy jest… wyjazd w ciepłe kraje! Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 3 do 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Komorniki i Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędzie się loteria „Kierunek tropiki”, w której na uczestników czeka dobra zabawa i wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 22.10.2018

  Warsztaty w barwach jesieni

  Tworzenie jesiennych wianków, zabawek z siana i dyniowych ozdób, a także wyplatanie koszy z wikliny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających wielkopolskie Centra Handlowe Auchan. Jesienne atrakcje odbędą się w weekend 27 i 28 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 24.09.2018

  Poznaj świat animacji z Rodziną Treflików – bezpłatne atrakcje dla dzieci

  Pokazy tworzenia animacji poklatkowej, warsztaty kreatywne, gry czy projekcje filmów to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza najmłodszych 29 i 30 września na spotkanie z Rodziną Treflików – bohaterami  popularnej animacji. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.08.2018

  Wielkopolski Park Narodowy na zdjęciach – warsztaty fotograficzne dla dzieci

  Warsztaty fotograficzne, spotkanie z przyrodnikami czy badanie czystości wody z rzeki Warty to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 25 i 26 sierpnia odbędzie się tam kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 17.08.2018

  Wielka wymiana i zbiórka książek

  W najbliższy weekend 25 i 26 sierpnia goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty