Materiały dla prasy

 
 • 22.05.2018

  Wyjątkowe atrakcje z okazji Dnia Matki

  Dzień Matki to wyjątkowe święto i warto je celebrować jak najdłużej. Dlatego na 26 i 27 maja Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zaplanowały wiele atrakcji dla mam i ich pociech. W programie m.in. warsztaty kreatywne, studio fotograficzne i zabawy ruchowe. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 22.05.2018

  Dbaj o środowisko z Ekoludkiem – warsztaty dla najmłodszych

  Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w sobotę 26 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki lub 27 maja Centrum Handlowe Auchan Swadzim i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 25.04.2018

  Podaruj prezent potrzebującym dzieciom z Kosowa

  Materiały szkolne i zabawki są w wielu krajach kosztownymi artykułami, na jakie wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Kosowa Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 28-29 kwietnia zbiórkę charytatywną. Na najmłodszych czekają warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje państwa bałkańskiego.

   

  Więcej  

   
 • 20.03.2018

  Odwiedź wielkanocne jarmarki i przygotuj się do Świąt

  Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów wielkopolskie Centra Handlowe Auchan zapraszają na wielkanocny jarmark. Od 24 do 30 marca na odwiedzających czekają m.in. produkty regionalne, ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent podatku i rozlicz PIT z ekspertami

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, a także uzyskać poradę dotyczącą rozliczenia PIT.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2018

  Podaruj prezent potrzebującym dzieciom z Madagaskaru

  Materiały szkolne i zabawki są w niektórych krajach kosztownymi artykułami, na jakie wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Madagaskaru Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 27-28 stycznia zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przewidziano warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje mieszkańców „Czerwonej Wyspy”.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Wielka zabawa z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Święto Babć i Dziadków nie obędzie się bez hucznej zabawy. W weekend 20-21 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zadbają o odpowiednią atmosferę i moc atrakcji. W programie wspólne zdjęcia wnuków z dziadkami, warsztaty kreatywne, a także wystawa prac dzieci. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Berlin Döner Kebap w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączyła marka Berlin Döner Kebap. Nowa restauracja zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Berlin Döner Kebap w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączyła marka Berlin Döner Kebap. Nowa restauracja zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane ozdoby i figurki, stroiki świąteczne czy oryginalna biżuteria będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 16 do 23 grudnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zapraszają na jarmarki świąteczne. 

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty