Materiały dla prasy

 
 • 20.03.2018

  Odwiedź wielkanocne jarmarki i przygotuj się do Świąt

  Wielkanoc tuż, tuż. Wszystkich poszukujących nietuzinkowych produktów wielkopolskie Centra Handlowe Auchan zapraszają na wielkanocny jarmark. Od 24 do 30 marca na odwiedzających czekają m.in. produkty regionalne, ozdoby świąteczne, rękodzieło oraz wyjątkowa biżuteria. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 13.03.2018

  Poznaj organizacje, na które możesz przekazać swój 1 procent podatku i rozlicz PIT z ekspertami

  Termin składania rocznych deklaracji podatkowych nadchodzi wielkimi krokami. Wszystkich, którzy wahają się, na jaki cel przekazać 1% podatku Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza 17 marca na spotkanie pod hasłem „Pomagam, bo lubię”. Podczas wydarzenia będzie można poznać przedstawicieli wybranych organizacji pożytku publicznego - fundacji, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, a także uzyskać poradę dotyczącą rozliczenia PIT.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2018

  Podaruj prezent potrzebującym dzieciom z Madagaskaru

  Materiały szkolne i zabawki są w niektórych krajach kosztownymi artykułami, na jakie wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Madagaskaru Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 27-28 stycznia zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przewidziano warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje mieszkańców „Czerwonej Wyspy”.

   

  Więcej  

   
 • 16.01.2018

  Wielka zabawa z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Święto Babć i Dziadków nie obędzie się bez hucznej zabawy. W weekend 20-21 stycznia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zadbają o odpowiednią atmosferę i moc atrakcji. W programie wspólne zdjęcia wnuków z dziadkami, warsztaty kreatywne, a także wystawa prac dzieci. Wstęp bezpłatny!

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Berlin Döner Kebap w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączyła marka Berlin Döner Kebap. Nowa restauracja zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Berlin Döner Kebap w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Do grona najemców strefy restauracyjnej Centrum Handlowego Auchan Komorniki dołączyła marka Berlin Döner Kebap. Nowa restauracja zajmuje lokal o powierzchni ponad 100 mkw. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

   

  Więcej  

   
 • 13.12.2017

  Znajdź inspiracje świąteczne na jarmarku

  Ręcznie wykonane ozdoby i figurki, stroiki świąteczne czy oryginalna biżuteria będą wspaniałym prezentem świątecznym lub unikatową dekoracją domowego zacisza. Od 16 do 23 grudnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowe Auchan Swadzim zapraszają na jarmarki świąteczne. 

   

  Więcej  

   
 • 01.11.2017

  Weź udział w loterii – dla każdego coś fajnego!

  Szukasz sposobu na jesienne smutki? Spróbuj szczęścia i zawalcz o nagrodę dla siebie lub swoich bliskich! Od 4 do 19 listopada Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza do udziału w loterii „Dla każdego coś fajnego”, w której na uczestników zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród.

   

  Więcej  

   
 • 24.10.2017

  Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze z Odblaskowi.pl

  Jak poprawić naszą widoczność na drodze po zmroku? Jakich zasad należy przestrzegać, gdy idziemy nieoświetloną drogą? To tylko niektóre z zagadnień, na jakie zwróci uwagę akcja Odblaskowi.pl, która odbędzie się 28 października w Centrum Handlowym Auchan Swadzim oraz 29 października w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Na wszystkich chętnych czekają bezpłatne opaski odblaskowe!

   

  Więcej  

   
 • 10.10.2017

  Podaruj prezent dzieciom z Ukrainy

  Materiały szkolne i zabawki są w niektórych krajach kosztownymi artykułami, na które wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Ukrainy Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 14-15 października zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przewidziano drobne upominki i warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje kraju zza wschodniej granicy.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty