Materiały dla prasy

 
 • 10.10.2017

  Podaruj prezent dzieciom z Ukrainy

  Materiały szkolne i zabawki są w niektórych krajach kosztownymi artykułami, na które wiele rodzin nie może sobie pozwolić. Dla najbardziej potrzebujących dzieci z Ukrainy Centrum Handlowe Auchan Komorniki organizuje w dniach 14-15 października zbiórkę charytatywną. Dla najmłodszych gości akcji przewidziano drobne upominki i warsztaty kreatywne przybliżające kulturę i zwyczaje kraju zza wschodniej granicy.

   

  Więcej  

   
 • 20.09.2017

  Znajdź inspiracje na jarmarku

  Wykonane ręcznie produkty i ozdoby mogą być niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych lub oryginalnym elementem dekoracji wnętrz. Poszukujących inspiracji Centra Handlowe Auchan Komorniki i Swadzim zapraszają w dniach 16-24 września na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w prezenty na różne okazje oraz nabyć regionalną, zdrową żywność.

   

  Więcej  

   
 • 04.09.2017

  Klocki, wyścigi i moc adrenaliny - wracamy do szkoły!

  Pierwsze dni w szkolnych ławkach za nami, ale to nie powód, żeby pozwolić sobie na jesienną nudę. Powrót do szkoły to doskonała okazja do świętowania, zwłaszcza w duchu kreatywnej zabawy, która będzie doskonałą rozgrzewką dla małych żaków. Fanów budowli i wyścigów rajdowych Centra Handlowe Auchan Komorniki i Swadzim zapraszają 9 i 10 września na „Kreatywny powrót do szkoły”.

   

  Więcej  

   
 • 22.08.2017

  Jacek i Agatka uczą poprzez zabawę – darmowy teatrzyk w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Nieco starsi widzowie będą pamiętać Jacka i Agatkę ze słynnej dobranocki, natomiast najmłodsze dzieci, które nie kojarzą sympatycznych postaci, już 27 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki będą mieć okazję do obejrzenia spektaklu edukacyjnego z udziałem słynnych pacynek. Teatrzyk będzie świetną okazją do poznania przez małych odkrywców dni tygodnia, godzin czy literek alfabetu!

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2017

  Daj się wciągnąć w teatralną improwizację!

  Czy wiecie, że przedstawienie teatralne może nie mieć ściśle ustalonej fabuły, a na scenie mogą się zdarzyć sytuacje nieprzewidywalne? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy 13 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki. Odbędzie się tam spotkanie teatralne pt. „Zakręcone koło fortuny”, które będą współtworzyli widzowie. Wstęp wolny.

   

  Więcej  

   
 • 24.07.2017

  Dzieci podzielą się książkami ze swoimi rówieśnikami

  Aby wywołać radość na buzi dziecka, które cierpi z powodu choroby lub nie ma bliskich, naprawdę nie trzeba wiele. 29 i 30 lipca dzieci, które odwiedzą wraz z opiekunami wielkopolskie Centra Handlowe Auchan, będą mogły przekazać książki swoim rówieśnikom z domów dziecka i oddziałów szpitalnych.

   

  Więcej  

   
 • 18.07.2017

  W poszukiwaniu geniuszu i mądrości – bezpłatny teatrzyk dla dzieci

  Czy profesorowi Eugeniuszowi uda się wyprodukować upragniony eliksir mądrości, dzięki któremu mógłby zabłysnąć genialną inwencją twórczą? Tego dowiedzą się dzieci, które 23 lipca zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Komorniki. Przedstawienie jest bezpłatne.

   

  Więcej  

   
 • 11.07.2017

  Przygody Jasia i Małgosi – bezpłatny teatrzyk i warsztaty tworzenia lalek teatralnych

  Już 16 lipca maluchy, które zasiądą przed teatralną sceną Centrum Handlowego Auchan Komorniki, poznają historię Jasia i Małgosi. Po pełnej wrażeń teatralnej podróży, dzieci zobaczą, jak wygląda świat po drugiej stronie kurtyny i wezmą udział w warsztatach tworzenia kukiełek.

   

  Więcej  

   
 • 20.06.2017

  Rodzinne i kreatywne świętowanie z tatą

  Czas spędzony z tatą jest bezcenny dla każdego dziecka. Z okazji Dnia Ojca 23 czerwca Centra Handlowe Auchan w Swadzimiu i Komornikach przygotowały dla wszystkich tatusiów i ich pociech moc atrakcji. W programie znajdą się warsztaty pt. „Jak to działa?”, zajęcia plastyczne oraz popularne gry i zabawy.

   

  Więcej  

   
 • 06.06.2017

  Przekażmy materiały szkolne najbiedniejszym dzieciom z Indii

  Każde dziecko lubi mieć ładne i nowe materiały szkolne, kupowane co roku. Niestety są dzieci, dla których rodziców jest to zbyt duży wydatek. W dniach 10-11 czerwca Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Fundacja Redemptoris Missio organizują zbiórkę materiałów szkolnych dla dzieci z Indii. Na wszystkich gości czekają również liczne warsztaty kreatywne, pokazy tańca i jogi.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty