Materiały dla prasy

 
 • 22.10.2018

  Warsztaty w barwach jesieni

  Tworzenie jesiennych wianków, zabawek z siana i dyniowych ozdób, a także wyplatanie koszy z wikliny to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających wielkopolskie Centra Handlowe Auchan. Jesienne atrakcje odbędą się w weekend 27 i 28 października. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 24.09.2018

  Poznaj świat animacji z Rodziną Treflików – bezpłatne atrakcje dla dzieci

  Pokazy tworzenia animacji poklatkowej, warsztaty kreatywne, gry czy projekcje filmów to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. Centrum Handlowe Auchan Komorniki zaprasza najmłodszych 29 i 30 września na spotkanie z Rodziną Treflików – bohaterami  popularnej animacji. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.08.2018

  Wielkopolski Park Narodowy na zdjęciach – warsztaty fotograficzne dla dzieci

  Warsztaty fotograficzne, spotkanie z przyrodnikami czy badanie czystości wody z rzeki Warty to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 25 i 26 sierpnia odbędzie się tam kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 17.08.2018

  Wielka wymiana i zbiórka książek

  W najbliższy weekend 25 i 26 sierpnia goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki oraz Centrum Handlowego Auchan Swadzim będą mieć okazję dołączyć do akcji pt. „Czytadełko”, która pozwoli na oddanie nieużywanych, przeczytanych książek lub wymianę ich na inne. Na małych darczyńców czekają również zabawy, warsztaty kreatywne oraz inne atrakcje.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Tropem zwierząt – warsztaty przyrodnicze dla dzieci

  4 i 5 sierpnia Centrum Handlowe Auchan Komorniki ponownie zamieni się w pradawną puszczę, a goście poznają sekrety zwierząt zamieszkujących Wielkopolski Park Narodowy. Warsztaty przyrodnicze zapoznają uczestników z różnorodnymi gatunkami zwierząt żyjących zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 24.07.2018

  O czym szumi Wielkopolski Park Narodowy – warsztaty dla dzieci

  28 i 29 lipca Centrum Handlowe Auchan Komorniki zamieni się w puszczę, a goście poznają sekrety Wielkopolskiego Parku Narodowego. Warsztaty przyrodnicze zapoznają uczestników z roślinnością charakterystyczną dla Parku i wezmą udział w zajęciach kreatywnych i grach przyrodniczych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym

  Warsztaty przyrodnicze, bezpłatny serwis rowerowy czy wycieczka rowerowa po parku narodowym to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Centrum Handlowego Auchan Komorniki. 7 i 8 lipca rozpocznie się cykl spotkań pod hasłem „Wakacje z Wielkopolskim Parkiem Narodowym”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 28.06.2018

  Razem chronimy przyrodę – warsztaty ekologiczne w Centrum Handlowym Auchan Komorniki

  Liga Ochrony Przyrody obchodzi w tym roku jubileusz 90-lecia. Z okazji rocznicy 30 czerwca i 1 lipca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki odbędą się warsztaty dla dzieci, które dzięki wesołej zabawie będą szerzyć wśród najmłodszych pozytywne zachowania ekologiczne. Wstęp bezpłatny. 

   

  Więcej  

   
 • 12.06.2018

  Zgarnij gadżet kibica!

  Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety, w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

   

  Więcej  

   
 • 29.05.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Komorniki i Centrum Handlowe Auchan Swadzim organizują akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 2 i 3 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Komorniki ul. Głogowska 432
Poznań

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 20.00
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty