you're offline
Wróć

„Leśne spotkania”. Bezpłatne przedstawienie i warsztaty dla dzieci

08/02
add this event to your calendar

choose your application

komorniki-lesne-spotkania-31012020-390.jpg
8 lutego na dzieci czeka moc atrakcji! Zapraszamy na zajęcia z cyklu pt. „Leśne spotkania”.

Warto poznać bliżej przyrodę, która nas otacza. W najbliższą sobotę 8 lutego dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą nasze centrum handlowe, usłyszą wiele ciekawostek na temat Wielkopolskiego Parku Narodowego, obejrzą lalkowe przedstawienie teatralne i wezmą udział w warsztatach.

Wielkopolski Park Narodowy obejmuje rozległy obszar na południe od Poznania. Warto dowiedzieć się więcej o zwierzętach i roślinach, jakie można w nim znaleźć. Podczas sobotniego „Leśnego spotkania” nasze centrum handlowe odwiedzi pracownik Wielkopolskiego Parku Narodowego, który w trakcie zabaw i gier przekaże dzieciom wiele ciekawych informacji na temat Parku.

Mali uczestnicy „Leśnego spotkania” przekonają się, że każdy las ma swoje legendy i tajemnice, które rozbudzają wyobraźnię. W trakcie spektaklu lalkowego pt. „O Skarbie z Jeziora Skrzynka" dzieci wyruszą na poszukiwanie skarbu, o którym tyle wiadomo, że ktoś bardzo dobrze go ukrył. Kto to był - piraci, krasnoludki, a może czarownica? Co kryje w sobie tajemnicza skrzynka? Odpowiedzi na te pytania będzie można uzyskać, uważnie śledząc fabułę przedstawienia. Zabawny i nieco tajemniczy spektakl wykona Teatr Lalek Marka Żyły.

Następnie, podczas warsztatów kreatywnych dzieci będą mogły wykonać i ozdobić w niepowtarzalny sposób papierową leśną skrzynkę. Będą jej mogły potem używać do przechowywania pamiątek znalezionych na przykład podczas spacerów w lesie.  

Warto uczestniczyć w każdym wydarzeniu z cyklu „Leśne spotkania”, ponieważ dzieci za udział w poszczególnych spotkaniach będą mogły zdobyć naklejkę. Pod koniec cyklu maluchy, które zbiorą największą liczbę naklejek, otrzymają upominki.  Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zabawy.

Drugie zajęcia z cyklu „Leśne spotkania” odbędą się 8 lutego w od godz. 12.00 do 17.00 w pasażu galerii handlowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share