you're offline
Wróć

Co po szkole?

Od 11/09 do 28/09
komorniki-targi_zajec_pozaszkolnych-03092021-390.jpg
Zajęcia z robotyki i programowania, taniec, zajęcia rękodzielnicze czy treningi sportowe? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się bezpłatnych targach zajęć pozaszkolnych, które odbędą się 11 września w naszej galerii handlowej. Będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą zajęć edukacyjnych i sportowych oraz wybrać odpowiednie, dostosowane do zainteresowań dzieci. Zapraszamy od godziny 12:00 do godziny 17:00.

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje wiele placówek i ośrodków z Poznania i okolic, organizujących aktywności edukacyjne, sportowe czy artystyczne. Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach pokazowych. Będą wśród nich warsztaty programowania robotów z klocków, które poprowadzą instruktorzy NeoRobotyki. Pasjonaci programowania będą mogli również odwiedzić dostępne w pasażu galerii handlowej stanowiska komputerowe i pod okiem nauczycieli Międzynarodowej Szkoły Giganci Programowania spróbować sił w różnych językach programowania i przekonać się, że w grach komputerowych funkcję dżojstika mogą pełnić nawet owoce. Zajęcia dla dzieci, pokazy sportowe i konkursy z upominkami przygotowały dla dzieci także Akademia Piłkarska Reissa, szkoła sztuk walki Aikido Kids oraz szkoła tańca New Dance School z Lubonia. Swoją ofertę zajęć pozalekcyjnych zaprezentują również Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach oraz Centrum edukacyjne Kidschool.  

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i wypytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Serdecznie zapraszamy!