you're offline
Wróć

Jarmark antyków, płyt winylowych i porcelany

Od 13/01 do 15/01
komorniki-jarmark-11012022-390.jpg
Miłośnicy rękodzieła i przedmiotów z duszą już niedługo będą mieli okazję, żeby uzupełnić swoje domowe kolekcje. Przez trzy dni – od 13 do 15 stycznia – zapraszamy na jarmark antyków, staroci, płyt winylowych i porcelany.

W pasażu naszej galerii handlowej będzie można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będą dostępne ozdobne witraże oraz reprodukcje dawnych rycin i grafik. Na stoiskach nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób, które doskonale sprawdzą się, jako prezent dla bliskiej osoby.  

Podczas jarmarku coś dla siebie znajdą miłośnicy muzyki wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję o płyty winylowe artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Stoiska handlowe będą dostępne w dniach 13-15 stycznia w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących i sprzedawców przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Zapraszamy na zakupy!