you're offline
Wróć

Jarmark antyków, płyt winylowych i porcelany

Od 27/01 do 26/06
komorniki-jarmark_staroci-25012022-390.jpg
Co miesiąc, aż do czerwca zapraszamy wszystkich miłośników rękodzieła i przedmiotów z duszą na jarmarki antyków, staroci, winyli i porcelany! To doskonała okazja, aby uzupełnić domowe kolekcje i spotkać się z wystawcami.

Najbliższe wydarzenie odbędzie się od 27 do 30 stycznia, a kolejne:

- 10-12 lutego
- 10-12 marca
- 28-30 kwietnia
- 26-28 maja
- 23-26 czerwca

Stoiska będą dostępne w godzinach pracy galerii handlowej, które zawsze można sprawdzić w zakładce „O centrum” na naszej stronie internetowej.

Odwiedzający jarmarki będą mogli znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będą dostępne ozdobne witraże oraz reprodukcje dawnych rycin i grafik. Na jarmarkach nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób, które doskonale sprawdzą się, jako prezent dla bliskiej osoby.  

Podczas jarmarków coś dla siebie znajdą miłośnicy muzyki z „czarnej” płyty. Na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję o płyty winylowe artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących i sprzedawców przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. W pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Zapraszamy na zakupy!