you're offline
Wróć

Jarmark rękodzieła, płyt winylowych i biżuterii

Od 21/10 do 23/10
komorniki-jarmark-21102021-390.jpg
Miłośnicy rękodzieła i przedmiotów z duszą już niedługo będą mieli okazję, żeby uzupełnić swoje domowe kolekcje. Przez cztery dni – od 21 do 23 października – zapraszamy na targi rękodzieła, płyt winylowych i biżuterii.

Na jarmarku będzie można znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będą dostępne ozdobne witraże oraz reprodukcje dawnych rycin i grafik. Na stoiskach nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób, które doskonale sprawdzą się, jako prezent dla bliskiej osoby.  

Podczas targów coś dla siebie znajdą miłośnicy muzyki wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję o płyty winylowe artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Stoiska będą dostępne w dniach 21-23 października w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących i sprzedawców przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Zapraszamy na zakupy!