you're offline
Wróć

Odwiedź bajkowy świat Pszczółki Mai!

30/10
komorniki-pszczolka_maja-19102021-390.jpg
Pszczółka Maja to z pewnością jeden z najpopularniejszych bajkowych owadów, a jej przygody budzą emocje od pokoleń!

Wszystkich wielbicieli przygód zabawnej i pomysłowej pszczółki, którzy niecierpliwie czekają na premierę filmu pt. „Pszczółka Maja. Mały, wielki skarb” zapraszamy na spotkanie w naszej galerii handlowej!

W sobotę 30 października od godziny 11.00 do 19.00 na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, których bohaterką będzie bajkowa pszczółka!

W strefie zabaw i gier mali uczestnicy znajda mnóstwo okazji do beztroskiego spędzenia czasu. Pojawią się tam wielkoformatowe gry planszowe oraz zabawa sprawnościowa pt. „Las pajęczyn”. Wiele emocji wzbudzi też zabawa, podczas której będzie można wcielić się w filmowych bohaterów o przygodach Pszczółki Mai i poćwiczyć rzut do celu pyłkiem przypominającym do złudzenia ten kwiatowy!

Z kolei w strefie warsztatów kreatywnych z dostępnych na miejscu materiałów będzie można wykonać prosty domek dla pszczół lub owadów zapylających. Z tym zadaniem bez trudu poradzą sobie mali uczestnicy spotkania, ponieważ konstrukcja nie wymaga użycia skomplikowanych narzędzi. Dodatkowo maluchy będą mogły stworzyć zabawkę – wesołą pszczółkę.

Wiele radości małym uczestnikom sobotniego spotkania sprawią również kolorowanki z bohaterami filmu pt. „Pszczółka Maja. Mały, wielki skarb”, które będą dostępne na multimedialnych stanowiskach oraz spotkanie z wielką maskotką – Pszczółką Mają.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!