you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć pozaszkolnych

17/06
komorniki-targi_zajec_pozaszkolnych-31052023-390.jpg
Naukę da się połączyć z radosną zabawą i mnóstwem pozytywnych emocji. Przekonają się o tym dzieci, które w towarzystwie rodziców odwiedzą targi edukacyjne w naszym centrum handlowym. Czekamy w sobotę 17 czerwca od godziny 12.00 do godziny 17.00. Może uda się Wam znaleźć ciekawe propozycje zajęć na wakacje, dzięki którym dzieci rozwiną swoje zainteresowania?

Na małych uczestników targów i ich rodziców czeka wiele naukowych atrakcji i pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia! Będzie można wziąć udział w pokazowych zajęć z robotyki i spróbować wprawić w ruch konstrukcje z klocków LEGO®. Miłośnikom nauk ścisłych wiele emocji dostarczą doświadczenia i eksperymenty, podczas których będzie można poznać podstawowe prawa fizyki i chemii. Coś dla siebie znajdą również lubiący aktywnie spędzać czas. Z myślą o nich obecne na targach placówki przygotowały prezentacje taneczne i gimnastyczne oraz pokazy sztuk walki, a także jogi. Najmłodsi ciekawie spędzą czas podczas warsztatów plastycznych.

Podczas sobotnich targów zajęć pozaszkolnych w naszym centrum handlowym swoją ofertę zaprezentują takie placówki, jak NeoRobotyka, LeoLAB - Nauka przez zabawę, Centrum Edukacyjne edujump, Akademia Piłkarska Reissa, Akido Kids, PGE Akademia Judo, Dance Imperium Poznań, Emilia Burkiewicz - Joga Rodzinna dla Dzieci i Dorosłych.

Placówki obecne na targach, przygotowały również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na zajęcia.

Zapraszamy do udziału!