you're offline
Wróć

Odwiedź targi zajęć wakacyjnych dla dzieci

Od 05/06 do 06/06
komorniki-targi_zajec_wakacyjnych-01062021-390.jpg
Szukasz ciekawych pomysłów na letnie zajęcia dla dzieci? W najbliższą sobotę 5 czerwca zapraszamy na targi zajęć wakacyjnych, podczas których będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą lokalnych instytucji, obejrzeć pokazy tańca i akrobatyki oraz wziąć udział w zabawach i konkursach.

Od południa do godziny 17.00 będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm i instytucji, które przygotowały propozycje twórczego i aktywnego spędzanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Wśród nich będą także oferty kolonii i półkolonii dla młodych mieszkańców Poznania i okolic. Podczas sobotniego wydarzenia swoje propozycje zaprezentują takie instytucje, jak Gminny Ośrodek Kultury w Komornikach, Aikido Kids, Akademia Piłkarska Reissa, Szkoła Tańca z Lubonia ,,New Dance School", Kortowo Dzieci, Flipkids i Flykids Akrobatyka oraz Centrum Edukacyjne Kids School.

Wybór zajęć ułatwią pokazy, a także zabawy i konkursy dla dzieci. W programie targów będzie można znaleźć minitreningi Aikido, zabawy z piłką, konsultacje gry w tenisa, a uwagę odwiedzających z pewnością zwrócą pełne energii pokazy tańca nowoczesnego i akrobatyki. Wystawcy przygotowali również dla dzieci propozycje zabaw i konkursów z nagrodami.

Sobotnie targi zajęć wakacyjnych będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców, a także rozmów, które ułatwią wybór propozycji dostosowanych do zainteresowań i predyspozycji dzieci i młodzieży.  

Targi zajęć wakacyjnych odbędą się w sobotę 5 czerwca w pasażu naszej galerii handlowej w godzinach od 12.00 do 17.00. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!
Share