you're offline
Wróć

Odwiedź wystawę „Sztuka w czasach zarazy”

Od 18/02 do 08/02
add this event to your calendar

choose your application

komorniki-sztuka_w_czasach_zarazy-12022021-390.jpg
Marzenia, nadzieja na lepsze jutro, ale także emocje związane z izolacją społeczną czy niepokojem zilustrują obrazy oraz kolaże polskich artystów, które będzie można obejrzeć podczas wystawy „Szuka w czasach zarazy” w naszej galerii handlowej. Ekspozycja będzie dostępna od 18 lutego do 3 marca od godziny 9:00 do 21:00 z wyłączeniem niedziel. Wstęp wolny!

Pandemia, która całkowicie zmieniła sposób w jaki żyjemy i spędzamy czas, wywołała wiele emocji. Poznańskie artystki: Rozalia Nowak, Beata Pendowska oraz Sylwia Taciak stworzyły prace ilustrujące uczucia, refleksje, skojarzenia, emocje związane ze społeczną izolacją, strach przed wirusem, ale także nadzieję na lepsze jutro.

– W pandemii jest niepokój o bliskich i o siebie, smutek, ale i konieczność pokonania trudności. Piękno natury, pragnienie podróży, dążenia do jedności z ciszą kosmosu – to pod ich wpływem maluje. Pragnę barwami wyrazić to, co czuję i często wielokrotnie zmieniam nastrój obrazu – mówi Rozalia Nowak, artystka, której prace będzie można obejrzeć na wystawie.

Serdecznie zapraszamy!

  add this event to your calendar

choose your application

Share