you're offline
Wróć

Odwiedź zimowe targi zajęć pozaszkolnych!

08/01
komorniki-targi_zajec_pozaszkolnych-28122021-390.jpg
Jak ciekawie i aktywnie spędzić ferie w mieście? Odpowiedź na to pytanie będzie można znaleźć podczas zbliżających się targów zajęć pozaszkolnych w naszej galerii handlowej. Zapraszamy w sobotę 8 stycznia od godziny 12 do godziny 17! Wstęp wolny!

W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują Międzynarodowa Szkoła Giganci Programowania, Pracownia Warsztaty Nowa Tarnowo Podgórne, Matma po godzinach i Kreatywni po godzinach oraz Akademia Piłkarska Reissa, Aikido Kids, a także Flipkids Akrobatyka.

Dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach i zabawach oraz pokazach, które pozwolą sprawdzić, czy wybrane zajęcia spełnią oczekiwania najmłodszych. Będzie można dowiedzieć się, jak wyglądają zajęcia z programowania w Międzynarodowej Szkole „Giganci Programowania”. Podczas targów miłośnicy robotyki wezmą udział w warsztatach pt. „Mój robot” i za pomocą różnorodnych technik plastycznych stworzą własnego robota, a także przekonają się, jak działa robot Orobot. Dzieci poznają podstawy programowania w różnych językach, wprawią w ruch robota Genu Bot oraz zbudują układy elektryczne i dowiedzą się, jak można nimi sterować przy pomocy komputera Raspberry Pi. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy zajęć plastycznych, którzy będą mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych. Natomiast na tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze sportem czekają minitreningi aikido i ćwiczenia akrobatyczne oraz pokaz skoków na ściance grupy wyczynowej K.S. Flipkids Akrobatyka Plewiska. Z kolei Akademia Piłkarska Reissa zaprosi dzieci do udziału w zabawach zręcznościowych i grach z piłką nożną.

Dodatkowo rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z prowadzącymi zajęcia, co pozwoli na szybkie i wygodne poznanie ich oferty, podzielenie się wątpliwościami i dopytanie o szczegóły. Podczas imprezy będą losowane upominki oraz bony na zajęcia i bezpłatne kursy.

Serdecznie zapraszamy!