you're offline
Wróć

Poznaj tajemnice wielkopolskich lasów!

14/05
komorniki-lesne_spotkania-04052022-390.jpg
Dlaczego las jest tak ważny dla środowiska, jakie rośliny i zwierzęta można tam spotkać? Tego dowiadują się mali uczestnicy podczas nowego cyklu edukacyjnego pt. „Leśne spotkania” w naszym centrum handlowym.

Podczas spotkania, które odbędzie się 14 maja, mali uczestnicy będą mogli obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Legenda o Pani z Wyspy Zamkowej”. W trakcie sztuki widzowie przeniosą się w wyobraźni na jedną z wysp na Jeziorze Góreckim w Wielkopolskim Parku Narodowym. Z zamku, który się tam znajduje dochodzą dziwne odgłosy. Jak zakończy się ta historia, dowiedzą się ci, którzy wezmą udział w przedstawieniu.

Następnie podczas warsztatów kreatywnych dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i pod okiem instruktorów wykonać teatralne lalki, które potem będą mogły zagrać różnorodne role w domowych przedstawieniach. To mali uczestnicy zadecydują czy stworzą księżniczki, smoki czy nieznane nikomu fantazyjne stwory.

W trakcie edukacyjnej pogadanki mali uczestnicy dowiedzą się, na jakie dawne budowle można natknąć się podczas wizyty w lesie i wspólnie zastanowią się, dlaczego te miejsca tak rozbudzają wyobraźnię.

Zapraszamy od godziny 12.00 – do godziny 17.00. Wstęp wolny!

Na kolejne spotkanie zapraszamy 18 czerwca. Mali uczestnicy będą mogli między innymi obejrzeć spektakl pt. „O wietrze z suchego zbocza”
 
Serdecznie zachęcamy do udziału!