you're offline
Wróć

Poznaj tajemnice wielkopolskich lasów!

18/06
komorniki-lesne_spotkania-13062022-390.jpg
Jak wiatr oddziałuje na drzewa i zwierzęta zamieszkujące lasy? Jak przyroda wpływa na nasz nastrój i co sprawia, że lubimy przechadzać się po leśnych ścieżkach? Odpowiedź na te pytania poznają mali uczestnicy kolejnego wydarzenia z cyklu „Leśne spotkania”, które odbędzie się 18 czerwca w naszym centrum handlowym. Na dzieci czeka moc atrakcji – spektakl teatru lalek, warsztaty i edukacyjna pogadanka.

Podczas spotkania, które odbędzie się 18 czerwca, mali uczestnicy będą mogli obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „O wietrze z suchego zbocza”. W trakcie sztuki mali widzowie poznają historię rolnika, który na co dzień musiał zmagać się z psotnikiem – wiatrem, który zmieniał jego pole w suche zbocze.  

Następnie podczas warsztatów kreatywnych dzieci będą mogły pod okiem instruktorów wykonać naturalne dekoracje na ścianę. Zamiast kolorowych farb czy papieru dzieci użyją szyszek, patyczków, żołędzi oraz liści.

W trakcie edukacyjnej pogadanki mali uczestnicy przekonają się, że drzewa, zwierzęta czy las nie tylko mogą stać się inspiracją dla obrazu czy rzeźby, ale same, bez żadnego udziału człowieka, potrafią nas oczarować swym pięknem oraz wprawić w dobry nastrój.

Zapraszamy od godziny 12.00 – do godziny 17.00. Wstęp wolny!
 
Serdecznie zachęcamy do udziału!