you're offline
Wróć

Rękodzieło, płyty winylowe, dawne przedmioty

Od 24/06 do 30/06
komorniki-jarmark_antykow-15062021-390.jpg
Na miłośników rękodzieła i dawnych przedmiotów z duszą po raz kolejny czeka nie lada gratka. Od 24 do 26 czerwca zapraszamy na Targi rękodzieła, antyków i staroci w pasażu naszej galerii handlowej!

Przez trzy dni na stoiskach antykwariuszy i twórców odwiedzający będą mogli znaleźć wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będzie dostępna bogata oferta przedmiotów z porcelany, posrebrzane naczynia i zastawa stołowa, a także ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów coś dla siebie znajdą miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można znaleźć także dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję.
Stoiska będą dostępne w dniach 24-26 czerwca w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących i sprzedawców przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Zapraszamy na zakupy!