you're offline
Wróć

Rękodzieło, płyty winylowe i biżuteria

23/09
add this event to your calendar

choose your application

komorniki-jarmark-17092021-390.jpg
Miłośnicy rękodzieła i przedmiotów z duszą już niedługo będą mieli okazję, żeby uzupełnić swoje domowe kolekcje. Przez cztery dni – od 23 do 25 września – zapraszamy na targi rękodzieła, płyt winylowych i biżuterii.

Odwiedzający znajdą tam wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się jako nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będą dostępne ozdobne witraże oraz reprodukcje dawnych rycin i grafik. Na stoiskach nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób, które doskonale sprawdzą się, jako prezent dla bliskiej osoby.  

Podczas targów coś dla siebie znajdą miłośnicy muzyki wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję o płyty winylowe artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Stoiska będą dostępne w dniach 23-25 września w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących i sprzedawców przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Zapraszamy na zakupy!

  add this event to your calendar

choose your application

Share