you're offline
Wróć

Rękodzieło, płyty winylowe i dawne przedmioty

Od 27/05 do 31/05
komorniki-jarmark-19052021-390.jpg
Na miłośników rękodzieła i dawnych przedmiotów z duszą czeka nie lada gratka. Od 27 do 29 maja w pasażu naszej galerii handlowej odbędą się targi rękodzieła, antyków i staroci!

Zapraszamy na stoiska antykwariuszy i twórców. Odwiedzający znajdą na nich wiele wyjątkowych przedmiotów, które doskonale sprawdzą się zarówno jako prezent, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będzie dostępna bogata oferta przedmiotów z porcelany, posrebrzane naczynia i zastawa stołowa, a także ozdobne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób.  

Podczas targów coś dla siebie znajdą miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można znaleźć także dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz z poprzednich epok, pamiątki z czasów PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję.

Stoiska będą dostępne w dniach 27-29 maja w godzinach pracy galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących i sprzedawców przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Zapraszamy na zakupy!
Share