you're offline
Wróć

Rusza wielkanocna odsłona Akcji Bonus!

Od 08/03 do 31/03
auchan-wielkanocna_akcja_bonus-19032021-390.jpg
Wielkanocne przygotowania czas start! Zrób zakupy w sklepach naszej galerii handlowej, zbieraj punkty w naszym programie Akcja Bonus i odbierz bony zakupowe w prezencie!

Wielkanocne zakupy sprawią tym razem potrójną radość, ponieważ bony będzie można otrzymać aż w trzy wybrane dni: w sobotę 20 oraz w sobotę 27 i niedzielę 28 marca.

Co więcej – wystarczy zebrać tylko 15 punktów w programie Akcja Bonus, by otrzymać wielkanocny bon na zakupy w naszych sklepach o wartości aż 30 zł!

Jak cieszyć się bezpłatnymi bonami na zakupy? To bardzo proste:

    • wejdź na swoim smartfonie na naszą stronę auchakomorniki.pl
    • kliknij w ikonkę z prezentem
    • zaloguj się i wybierz opcję SKANUJ
    • zrób smartfonem zdjęcie paragonu
    • program automatycznie przeliczy paragon na punkty
    • wymieniaj otrzymane punkty na nagrody

W akcji można rejestrować paragony za zakupy w sklepach galerii handlowej już od kwoty 10 zł. Za każde 10 zł na konto wpływa 1 punkt. W akcji nie można wykorzystać paragonów z hipermarketu Auchan!

Wielkanocny upominek odbierzesz w punkcie informacyjnym w pasażu galerii handlowej aż trzy razy: 20, 27 i 28 marca w godzinach 11.00-19.00.

Warto się pospieszyć, bo liczba bonów jest ograniczona!


Akcja Bonus to program dla stałych klientów Centrum Handlowego Auchan Komorniki. Przekonaj się, że zbieranie paragonów za zakupy w naszych sklepach da Ci jeszcze więcej korzyści i świetnych nagród!

<Zarejestruj się w programie Akcja Bonus>
Share