you're offline
Wróć

Spotkaj się ze świętym Mikołajem!

18/12
komorniki-pomagamy_ptakom-03122021-390.jpg
Niemal każdy z nas marzy, żeby spotkać się osobiście ze świętym Mikołajem! Na maluchy, które 18 grudnia odwiedzą naszą galerię handlową, czeka wyjątkowa przedświąteczna niespodzianka. Tego dnia naszym specjalnym gościem będzie święty Mikołaj. To wyjątkowa okazja, żeby spotkać się z nim osobiście. Mikołaj będzie czekał na dzieci od godziny 10:00 do godziny 18:00.

W świątecznej scenerii, wypełnionej dźwiękami najpiękniejszych kolęd i świątecznych piosenek Mikołaj spotka się z maluchami i przeczyta im bożonarodzeniowe baśnie i opowieści. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, które będzie miłą świąteczną pamiątką.

Mikołaj będzie również zachęcał maluchy do troski o zwierzęta, a zwłaszcza o ptaki, które żyją w mieście. Wyjaśni, dlaczego w czasie zimy powinniśmy je dokarmiać. Najmłodsi, którzy spotkają się z Mikołajem otrzymają w prezencie kule wypełnione ziarnami zbóż, m.in. prosem, owsem czy pszenicą. Będzie je można potem wywiesić na balkonie lub w ogrodzie i w ten sposób zapewnić pożywienie na zimę ptakom z sąsiedztwa.

Nasze centrum handlowe również włączy się w zimową pomoc ptakom zamieszkującym miasto. W dniu wydarzenia 18 grudnia przed galerią handlową zostaną zainstalowane trzy karmniki dla ptaków, w których regularnie będzie dosypywane pożywienie.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mikołajem!