you're offline
Wróć

Stwórz wielkanocne słodkości!

09/04
komorniki-wielkanocne_warsztaty_piernikowe-01042022-390.jpg
Czas rozpocząć świąteczne przygotowania! W sobotę 9 kwietnia zapraszamy do wspólnej zabawy podczas warsztatów kulinarnych!

Pierniczki to ciasteczka, które doskonale sprawdzą się przy każdej okazji! Te w kształtach zajączków i kurczaczków będą ciekawą ozdobą wielkanocnego stołu!

W pasażu naszej galerii handlowej od godziny 12:00 do godziny 17:00 odbędą się pokazy tworzenia pierników, a także warsztaty kulinarne, podczas których będzie można poznać tajniki wypiekania pierników oraz różne sposoby dekoracji tych smakowitych, korzennych ciasteczek. Po emocjach związanych z przygotowaniem wielkanocnych pierników, będzie można wziąć udział w degustacji.

Dla wszystkich, którzy w sobotę 9 kwietnia będą robić w sklepach naszej galerii handlowej przedświąteczne zakupy, czekają słodkie niespodzianki!

Po okazaniu paragonów za zakupy na kwotę od 50 do 100 złotych będzie można otrzymać wyborne pierniczki, a za zakupy na kwotę powyżej 100 złotych będzie można odebrać większe dekoracyjne pierniki. Warto się pospieszyć, bo liczba upominków jest ograniczona. W akcji nie można wykorzystywać paragonów za zakupy w hipermarkecie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!