you're offline
Wróć

Targi zajęć pozaszkolnych

09/09
komorniki-targi_edukacyjne-22082023-390.jpg
Czy naukę można połączyć z dobrą zabawą i radośnie spędzonym czasem? Jak najbardziej! Przekonają się o tym dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą nasze targi zajęć pozaszkolnych. Zapraszamy 9 września od godziny 12 do 17. Wstęp wolny!

Na małych uczestników targów oraz ich rodziców czeka wiele edukacyjnych i sportowych pomysłów na ciekawe spędzenie popołudnia. Warto w jednym miejscu sprawdzić, co oferują lokalne firmy i instytucje.

Wśród atrakcji dla dzieci będzie możliwość przeprowadzenia doświadczeń i eksperymentów naukowych, obejrzenia pokazów sztuk walki, wzięcia udziału w warsztatach plastycznych dla najmłodszych, konsultacjach i pokazach jogi dla rodziców i dzieci, zabawach z akademią piłkarską, animacjach z językiem angielskim i wiele innych!

Swoją ofertę zaprezentują m.in: Akademia Reissa - szkółka piłkarska, LeoLAB - nauka przez zabawę, Akido kids, Klub sportowy PGA Akademia Judo, Emilia Burkiewicz - Joga rodzinna dla dzieci i dorosłych, Danimatoring - animatorzy warci Poznania, Szkoła podstawowa „Patrzę szerzej” w Komornikach, Kreatywnie po godzinach, Matma po godzinach, UKS Sekura - sporty walki, Go2School - szkoła językowa.

Placówki obecne na targach zajęć pozaszkolnych przygotowały również upominki dla uczestników, a wśród nich gadżety, słodycze oraz karnety na darmowe zajęcia.

Serdecznie zapraszamy!