you're offline
Wróć

Warsztaty i zabawy dla dzieci na rozpoczęcie ferii

25/01
add this event to your calendar

choose your application

komorniki-warsztaty_kreatywne-21012020-390.jpg
Przed nami pierwsza sobota zimowych ferii! Warto ją spędzić aktywnie. Przygotowaliśmy dla dzieci bogaty program warsztatów i zabaw. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy muzyki, plastyki i tańca, jak i najmłodsi zainteresowani naukami ścisłymi.

25 stycznia w samo południe zabawę rozpoczną warsztaty kreatywne, podczas których powstaną różnorodne prace inspirowane zimą. Następnie będzie można obejrzeć występy dzieci uczęszczających na zajęcia taneczne w Domu Kultury w Luboniu, wziąć udział w grach i zabawach sportowych przygotowanych przez Akademię Reissa oraz obejrzeć pokazy tańca nowoczesnego w wykonaniu uczniów szkoły tańca New Dance School. W trakcie spotkania będzie można również obejrzeć pokazy akrobatyczne i wziąć udział w mini warsztatach Aikido, prowadzonych przez Aikido Kids.

Podczas spotkania coś dla siebie znajdą miłośnicy nauk ścisłych, którzy będą mogli poeksperymentować z prawami fizyki i chemii w ramach zajęć pt. „Mały inżynier”. Z kolei Fundacja Uniwersytet Dzieci zaprezentuje czego można nauczyć się na prowadzonych przez nią zajęciach i przeprowadzi konkurs pt. „Czy wiesz, ile wiesz?”.

Dzieci zainteresowane rozpoczęciem przygody z harcerstwem będą mogły spotkać się z Czternastym Szczepem harcerskim „Błękitna XIV” i dowiedzieć się, jak wyglądają zbiorki, zloty i obozy harcerskie i czego można się na nich nauczyć.

Zajęcia dla dzieci poprowadzą, m.in. Akademia Plastyczna Walor, Aikido Kids, Akademia Reissa,  Ośrodek Kultury w Luboniu, szkoła tańca New Dance School, szkoła tańca Art Dance, E-koncept. szkoła językowa, Fundacja Uniwersytet dzieci, Czternasty Szczep Harcerski „Błękitna XIV”.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share