you're offline
Wróć

Zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem!

07/12
komorniki-mikolajki-03122019-390.jpg
Spotkanie ze świętym Mikołajem, świąteczne warsztaty, a także pokazy tworzenia animacji poklatkowej to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym wieku. 7 grudnia zapraszamy najmłodszych na mikołajkowe atrakcje.
Wstęp bezpłatny.

Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka niespodzianka. 7 grudnia zapraszamy na wielką zabawę mikołajkową ze specjalnym gościem świętym Mikołajem, który będzie czytał dzieciom bajki i pozował do zdjęć wykonywanych przez profesjonalnego fotografa.

Podczas warsztatów kreatywnych maluchy pod czujnym okiem Śnieżynek własnoręcznie stworzą prezenty dla najbliższych oraz bożonarodzeniowe ozdoby. Powstaną m.in. styropianowe bombki na choinkę oraz kartki świąteczne. Nie zabraknie świątecznych wypieków. Maluchy będą miały okazję przygotować kolorowe pierniczki i inne słodkości, które następnie będą mogły zabrać do domów.

Dzieci odwiedzające Centrum będą miały również okazję zobaczyć barwny świat filmu od kuchni i odkryć kulisy powstawania animacji. W profesjonalnym studiu animacji poklatkowej maluchy przyjrzą się procesowi powstawania produkcji - od początkowego pomysłu do realizacji, a także stworzą własne animowane projekty o tematyce świątecznej. Warsztaty będą przebiegać w dwóch etapach: najpierw dzieci zaprojektują swoich bohaterów filmowych, a następnie będą mogły obserwować na żywo animowanie ich przygód. Gotowe filmy zostaną wyświetlone na ekranie, a także udostępnione na serwerze do pobrania w domu.

Świąteczne atrakcje odbędą się 7 grudnia. Zajęcia będą dostępne od godz. 11.00 do 18.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share