you're offline

UNISONO  POZNAŃ

  • Moda
{{ $t(selectedDay.label) }}
  • {{ $t(key) }}

Marka UNISONO powstała w 2008 roku, jako odpowiedź na potrzeby Klientek ceniących wygodę i swobodną elegancję w codziennych stylizacjach. Obecnie mamy blisko 40 salonów stacjonarnych w centrach handlowych w całej Polsce. W 2012 roku zaczął działać sklep internetowy, który dość szybko zyskał stale poszerzające się grono wiernych Klientek.
W swoich kolekcjach UNISONO stawia na proste, funkcjonalne kroje, a jednocześnie zwracamy uwagę na ciekawe i oryginalne detale. Dzięki szerokiej gamie produktów i rozmiarom od S do XL niemal każda kobieta może znaleźć w naszych kolekcjach odpowiednią stylizację dla siebie na co dzień jak i na szczególną okazję.

Nasze klientki wiedzą, czego chcą i nie boją się wyznaczać trendy. Korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia tworzą niepowtarzalny, osobisty styl.
Kolekcje są tworzone z myślą o kobietach aktywnych, dla których komfort i najnowsze trendy są kluczowe w tworzeniu stylizacji. W każdym sezonie w UNISONO pojawiają się ponadczasowe modele i kroje wybierane przez wierne Klientki marki oraz fasony inspirowane nadchodzącymi trendami.

W Unisono moda to nie tylko ubrania, jest ona odzwierciedleniem naszego podejścia, w którym skupiamy się na przełamywania schematów i kolorowaniu czarno-szarych stylizacji.
Interesujemy się trendami, muzyką, kulturą wykorzystując media społecznościowe, jako narzędzie stałego połączenia ze światem oraz naszymi Klientami. A modę odbieramy, jako tworzenie wzorów, reagując na ciągle zmieniającą się codzienność.