you're offline

USŁUGI

wifi.png

Bezpłatne WiFi

Bezpłatne WiFi

Na terenie galerii handlowej możesz do woli korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do internetu. Sprawdzisz interesujące Cię informacje i poznasz bliżej naszą ofertę.
 
pralina.png

Pralnia

Pralnia

Tu skorzystasz z profesjonalnych usług prania odzieży, domowych tekstyliów, a nawet skórzanego obuwia. Pralnię 5asec znajdziesz w pasażu przy hipermarkecie Auchan.
 
apteka.png

Apteka

Apteka

Oferuje leki, wybór suplementów diety, a także dermokosmetyki. Apteka A2 mieści się przy wejściu, naprzeciwko sklepu EURO RTV AGD.
 
prasa.png

Książki i prasa

Książki i prasa

Poznaj bliżej bogatą ofertę multimediów, książek i prasy w salonach Empik oraz In Medio. Kupisz w nich ulubione gazety i znajdziesz pomysł na oryginalny prezent.
 
opticzny.png

Salon optyczny

Salon optyczny

Odwiedź salony Lynx Optique i Vision Express gdzie zadbasz o wzrok i dobierzesz idealne okulary korekcyjne, słoneczne oraz soczewki kontaktowe!
 
podrozy.png

Biuro podróży

Biuro podróży

Poznaj bliżej wyjątkowe miejsca na udany wypoczynek i wyrusz we wspaniałą podróż! Zacznij od wizyty w renomowanych salonach biur podróży Itaka, Neckermann i TUI.
 
dziecka.png

Pokój rodzica i dziecka

Pokój rodzica i dziecka

Możesz tu odpocząć w trakcie zakupów, przewinąć i nakarmić malucha. Pokój rodzica i dziecka znajdziesz w pasażu galerii handlowej przy strefie restauracyjnej.
 
dzieci.png

Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Odwiedź z dziećmi nasz bezpłatny plac zabaw, gdzie możecie cieszyć się chwilą beztroskiej zabawy. Znajdziesz go tuż przy salonie Empik.  
 
bankomat.png

Bankomat i wpłatomat

Bankomat i wpłatomat

Wolisz płacić gotówką? A może chcesz bezpiecznie wpłacić pieniądze na konto? W naszej galerii handlowej znajdziesz bankomat i wpłatomat.
 
kantor.png

Kantor

Kantor

Udajesz się w podróż, a może właśnie z niej wracasz? W kantorze w pasażu przy hipermarkecie Auchan bezpiecznie wymienisz walutę.
 
parking.png

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Jeśli dojeżdżasz do galerii handlowej samochodem, wygodnie zaparkujesz go na naszym parkingu. Czeka na Ciebie aż 1 900 miejsc parkingowych.
 
miejsca.png

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych

Na naszym parkingu wydzieliliśmy 28 powiększonych miejsc dla osób uprzywilejowanych. Znajdują się one w pobliżu wejść do galerii handlowej.
 
komunikacji.png

Przystanek komunikacji miejskiej

Przystanek komunikacji miejskiej

Do naszej galerii handlowej możesz dojechać komunikacją miejską. W sąsiedztwie znajdziesz przystanek autobusów linii 703, 704 oraz 710. Rozkład jazdy sprawdzisz na stronie http://www.mpk.poznan.pl/component/transport/
 
benzynowa2.png

Stacja benzynowa

Stacja benzynowa

Tuż przy naszym parkingu znajdziesz stację benzynową Auchan, gdzie tanio zatankujesz samochód i ruszysz w dalszą podróż. 
 
auchan.png

Hipermarket Auchan

Hipermarket Auchan

Czekają na Ciebie różnorodna oferta, atrakcyjne ceny i wyjątkowe promocje. Możesz wybierać spośród znanych marek i lokalnych produktów. W każdy wtorek od 2 lipca 2019 r. w hipermarkecie obowiązują „godziny ciszy”, gdy w sklepie są przyciemniane światła, nie ma muzyki i wszystkie telewizory są wyłączone.
 
decathlon.png

Decathlon

Decathlon

Tu doskonale poczują się wszyscy, którzy lubią aktywnie spędzać czas i uprawiać sport. Czeka na Was bogata oferta i profesjonalni sprzedawcy, którzy pomogą wybrać odpowiednie produkty.
 
leroymerlin.png

Leroy Merlin

Leroy Merlin

Szukasz pomysłu na nowy wystrój domu? Planujesz zmianę ogrodu w pełną zieleni przestrzeń? Tu znajdziesz inspiracje i potrzebne Ci produkty.